Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi

Trening autoprezentacji - protokół z wyboru wykonawcy.
14 października 2016 06:47

W załączniku protokół z wyboru wykonawcy Treningu autoprezentacji w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

czytaj więcej
Trening autoprezentacji - błąd w zapytaniu ofertowym.
10 października 2016 08:00

W opublikowanym zapytaniu ofertowym pojawił się błąd w p.V. Potencjalni wykonawcy powinni złożyć oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w p. III, a nie jak jest w zapytaniu, w p. 4 (takiego punktu nie ma w ogłoszeniu). Za zaistniały błąd przepraszamy. W załączniku oferta z p [ ... ]

czytaj więcej
Kurs prawa jazdy kat. B - rozeznanie oferty rynkowej.
03 października 2016 13:38

Przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. „B” dla 5 osób w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej - realizacja szkolenia z zakresu: Trening autoprezentacji.
03 października 2016 13:26

Realizacja szkolenia w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi z zakresu: Trening autoprezentacji. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Treningi psychoedukacyjne - poprawiony protokół z wyboru wykonawcy.
30 września 2016 08:35

W związku z rezygnacją wykonawcy, który uzyskał największa ilość punktów w załączniku publikujemy poprawiony protokół z wyboru wykonawcy indywidualnych treningów psychoedukacyjnych dla uczestników KIS w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego prz [ ... ]

czytaj więcej
Indywidualne poradnictwo zawodowe - protokół wyboru wykonawcy.
21 września 2016 08:27

W załączniku protokół z wyboru wykonawcy indywidualnego poradnictwa zawodowego dla uczestników Klubu Integracji Społecznej, w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

czytaj więcej
Trening komunikacji werbalnej-protokół wyboru wykonawcy
19 września 2016 07:26

W załączniku protokół z wyboru wykonawcy Treningu komunikacji werbalnej w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

czytaj więcej
Treningi psychoedukacyjne-protokół wyboru wykonawcy
19 września 2016 07:24

W załączniku protokół z wyboru wykonawcy indywidualnych treningów psychoedukacyjnych dla uczestników KIS w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

czytaj więcej
Rehabilitacja-protokół wyboru wykonawcy
19 września 2016 07:17

W załączniku protokół z wyboru wykonawcy zabiegów rehabilitacyjnych w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi.

czytaj więcej
Kurs komputerowy-protokół wyboru wykonawcy
19 września 2016 07:12

W załączniku protokół z wyboru wykonawcy kursu w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi dla 11 uczestników Klubu Integracji Społecznej z zakresu podstawowej obsługi komputera i Internetu.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej - realizacja szkolenia z zakresu: Trening komunikacji werbalnej.
05 września 2016 08:59

Realizacja szkolenia w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi z zakresu: Trening komunikacji werbalnej. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
02 września 2016 10:53

Realizacja kursu w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi dla 11 uczestników Klubu Integracji Społecznej z zakresu podstawowej obsługi komputera i Internetu. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Zaproszenie do złożenia oferty
02 września 2016 10:52

Indywidualne poradnictwo zawodowe w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich” dla 11 uczestników Klubu Integracji Społecznej. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Zaproszenie do złożenia oferty
02 września 2016 09:16

Realizacja indywidualnych treningów psycho-edukacyjnych w zakresie rozwijania inteligencji emocjonalnej w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich” dla 11 uczestników Klubu Integracji Społecznej. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
01 września 2016 10:42

Indywidualne poradnictwo psychologiczne dla - klientów GOPS - w wymiarze maksymalnie 180 godzin. Usługa obejmuje przygotowanie opinii w oparciu o opracowane przez Zleceniobiorcę narzędzia diagnostyczne - dotyczącej Uczestników projektu korzystających ze wsparcia Zleceniobiorcy. Szczegóły w  [ ... ]

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
01 września 2016 10:41

Usługa noclegowo gastronomiczna na potrzeby realizacji szkolenia dla maksymalnie 41 osób w tym 12 dzieci w wieku 4 – 11 lat, w terminie 17-20.08.2016. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
01 września 2016 10:39

Realizacja szkolenia w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi z zakresu: Trening nadawania komunikatów niewerbalnych. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
01 września 2016 10:37

Realizacja szkolenia w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi z zakresu: Analizowanie sytuacji społecznych. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
01 września 2016 10:35

Usługa noclegowo gastronomiczna na potrzeby realizacji szkolenia dla maksymalnie 41 osób w 12 dzieci w wieku 4 – 11 lat, w terminie 17-18.06.2016. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej
Rozeznanie dostępnej oferty rynkowej
01 września 2016 10:33

Realizacja szkolenia w ramach projektu: „Gmina Wielka Wieś szansą dla wszystkich” realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi z zakresu: Trening podejmowania roli innych ludzi. Szczegóły w załączniku.

czytaj więcej

Obecnych na stronie

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.