Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych rodziców i opiekunów młodzieży na spotkanie z Timem Guenard, które odbędzie się 11 marca o godz. 11.00 w Gimnazjum w Białym Kościele, w ramach cyklu spotkań "Świadectwo, które odmienia - historia życia głoszona sercem".


Tim Guenard to człowiek, który wiele doświadczył, wprost trudno uwierzyć, że to życie napisało taki scenariusz i doświadczyło tak wielkim cierpieniem jednego człowieka. Historia życia Tima jest głęboko poruszająca. Obecnie Tim Guenard mieszka w Pirenejach, niedaleko Lourdes, w pięknym domu położonym na górskim zboczu. Posiada kochającą rodzinę – żonę, czworo dzieci oraz wnuki. Zajmuje się pszczelarstwem, prowadzeniem gospodarstwa i resocjalizacją młodzieży. Wybudował kilka domów by móc przyjmować zagubionych młodych ludzi. Jest często zapraszany w różne zakątki świata, aby opowiedzieć historię swojego życia. Głoszone przez niego świadectwo ma moc odmieniania ludzkiego życia.

Tim został zaproszony do naszej gminy w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Z historią życia Tima można zapoznać się w jego autobiograficznej książce „Silniejszy od nienawiści" – nasza Gminna Biblioteka Publiczna w Wielkiej Wsi posiada ją w swoim księgozbiorze.
Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:
Pobierz plik (biografia.pdf)Biografia[ ]628 kB