W piątek upłynął czas dokonywania wpłat na wycieczkę do Roztocza i Zamojszczyzny. Lista jest dopięta na ostatni guzik. Oto ważne informacje dla uczestników wycieczki:

1. Wycieczka do Zamościa odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2018 r.
2. Osoby z Będkowic, Bębła, Wierzchowia i Białego Kościoła zbierają się o 6:10 w Białym Kościele na placu przed kościołem. Odjazd 6:20.
3. Osoby z Modlniczki, Modlnicy, Giebułtowa i Tomaszowic zbierają się o 6:10 w Szycach, przy budynku GOPS. Planowany odjazd obydwu autokarów – godz.6:30.
4. Prosimy o zaopatrzenie się w jedzonko na pierwszy dzień (jemy dopiero obiadokolację) i niezbędne leki a także dostosowanie ubioru do różnych niespodzianek pogodowych.
5. Zabieramy dobre humory i życzliwość.

6. Plan wycieczki:

1 dzień: Wyjazd z Wielkiej Wsi o godz. 6,30, przejazd do Zwierzyńca - spacer po Zwierzyńcu (Kościół na Wyspie, wycieczka piesza ścieżką edukacyjną nad stawy Echo), przejazd do Szczebrzeszyna (pokazanie miejscowości), przejazd do Krasnobrodu (zwiedzenie sanktuarium, przejazd do ośrodka na zakwaterowanie, wieczorny obiad, nocleg);

2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Zamościa (zwiedzanie miasta – Nowa i Stawa Brama Lwowska, Rynek Wielki z ratuszem i urokliwymi kamieniczkami, Katedra, Zbrojownia, d. Pałac Zamoyskich z pomnikiem hetmana Zamoyskiego, Akademia Zamojska, Nowa Brama Lubelska, Cytadela), ew. przejazd do Hamerni spacer po rez. Czartowe Pola), wyjazd do drogę powrotną do Wielkiej Wsi, przyjazd do Wielkiej Wsi ok. godz. 21.00.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności przy realizacji programu!

Cena  zawiera:
- transport autokarem turystycznym wraz opłatami parkingowymi;
- 1 nocleg w pensjonacie w Krasnobrodzie (pokoje 2-, 3- os. z węzłem sanitarnym);
- 1 wieczorny obiad i 1 śniadanie i obiad
- usługę tour-guide;
- opiekę pilota-przewodnika;
- ubezpieczenie NNW (NWI i NWS – 10000 zł) w TU Signal Iduna Polska S.A.;
- składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 0 zł;
- podatek VAT.

Cena nie zawiera:
- ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej wg stawki 4,16 % koszów imprezy (ok. 55 zł).
- wstępów do zwiedzanych obiektów i ofiary do zwiedzanych kościołów (ok. 10 zł ulgowe) ;

Wyjazd organizuje agencja turystyczna „Grzybowski”.