Fundacja PRONMED ukierunkowana jest na pomoc osobom z niepełnosprawnością po amputacji rąk, nóg, w tym także bardzo potrzebnego i poszukiwanego tzw. wyrównania braku całej lub części stopy po amputacji.   Jeżeli osoba potrzebująca zaprotezowania wyrazi chęć skorzystania z pomocy to wystarczy, że zgłosi się do Fundacji.  

W zgłoszeniu należy podać dane: imię i nazwisko Pacjenta, adres zamieszkania, numer telefonu oraz dane do kontaktu z opiekunem: imię i numer telefonu do opiekuna. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie jest też wymagane orzeczenie o niepełnosprawności, ważne, żeby Pacjent był ubezpieczony. Czas oczekiwania od momentu zgłoszenia do zaprotezowania wynosi ok. 6 tygodni. Pacjent korzystający z pomocy Fundacji jest pod opieką wolontariuszy i kadry medycznej od momentu zgłoszenia do zakończenia procesu protezowania łącznie z konsultacją fizjoterapeuty obejmującą naukę korzystania z protezy. Fundacja uczestniczy w programie, który zaspokaja 100% kosztów finansowania zaopatrzenia ortopedycznego. 

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer telefonu: 798-768-712, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.