Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi

Zbliżający się czas świąt Bożego Narodzenia jest czasem radości, szczęścia, wsparcia i obdarowywania. To okres kiedy bezinteresownie dzielimy się z innymi.

 

Szczególnie wtedy zależy nam na szczęściu i wywołaniu uśmiechu na twarzy dzieci. Dlatego w tej wyjątkowej porze roku w rolę Świętego Mikołaja wcielili się pracownicy Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, którzy obdarowali upominkami dzieci z terenu naszej Gminy ;)

Powyższa akcja jest kolejnym etapem współpracy pomiędzy GOPS Wielka Wieś a Towarzystwem Sportowym Wisła Kraków. Wcześniej były wspólne inicjatywy dot. przyjazdu sportowców i trenerów TS Wisła Kraków do uczniów Szkoły Podstawowej w Biały Kościele, odwiedzenie obiektów sportowych Towarzystwa przez uczniów Szkoły Podstawowej w Modlnicy oraz wyjścia na mecz koszykówki uczniów SP Modlnica.

Podziękowania za współpracę i pomoc składamy Wszystkim Sportowcom, Trenerom i Pracownikom Towarzystwa Wisła Kraków. Szczególne podziękowania należą się Pani Ewie Michalik, która z dużym zaangażowaniem i otwartością przyczyniła się do organizacji powyższych inicjatyw.

paczki Wisła 2jpg

paczki Wisła.1

paczki Wisła

Gminny Ośrodek Pomocy
Społecznej w Wielkiej Wsi

Plac Wspólnoty 2,
32-085 Szyce

Godziny funkcjonowania:

  • poniedziałek: 7:30 - 17:00
  • od wtorku do czwartku: 7:30 - 15:30
  • piątek: 7:30 - 14:00


Telefon:
12 419 11 01
12 419 04 40
12 419 00 35


Adres email:
gops@wielka-wies.pl

Adres EPUAP:

/GOPSWIELKAWIES/
SKRYTKAESP

 

epuap