Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi

Nie trzeba przebyć tysięcy kilometrów, aby poczuć klimat Hawajskiego Raju. Wystarczy odrobina chęci, wyobraźni i zaangażowania, by znaleźć się w zupełnie innej rzeczywistości.

I tak na jedną noc dzieci ze świetlic środowiskowych zamieniły się w polinezyjskich tubylców w barwnych strojach, a Pozytywka stała się hawajską wyspą z wiecznym słońcem, rajskimi plażami, zachwycającą roślinnością i malowniczymi wodospadami.
Podczas wspólnej zabawy poznaliśmy tajniki regionalnego tańca Hula i testowaliśmy swoją sprawność fizyczną, bawiąc się w Limbo. Niezwykłą aurę, pełną tropikalnej atmosfery zapewniła nam świetna muzyka – gorące, latynoskie brzmienia było słychać do późnych godzin nocnych.
Tego wieczoru egzotyczne drinki, specjalnie dla małych hawajczyków tworzył Marcin Glanowski, fotografowała nas Martyna Sołtysik, a dekoracje z żywych kwiatów zapewnili nam nasi przyjaciele! ;)Serdecznie dziękujemy za wkład w naszą imprezę!
Musimy przyznać, że tego jeszcze u nas nie było! Mamy apetyt na więcej i kto wie gdzie przeniesiemy się następnym razem…
A&E&J

Aloha
Aloha Aloha
Aloha
Aloha Aloha
Aloha
Aloha Aloha
Aloha
Aloha Aloha

Gminny Ośrodek Pomocy
Społecznej w Wielkiej Wsi

Plac Wspólnoty 2,
32-085 Szyce

Godziny funkcjonowania:

  • poniedziałek: 7:30 - 17:00
  • od wtorku do czwartku: 7:30 - 15:30
  • piątek: 7:30 - 14:00


Telefon:
12 419 11 01
12 419 04 40
12 419 00 35


Adres email:
gops@wielka-wies.pl

Adres EPUAP:

/GOPSWIELKAWIES/
SKRYTKAESP

 

epuap