Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi serdecznie zaprasza na „Jesienne Wietrzenie Szaf”, czyli do udziału w wymianie niepotrzebnych ubrań damskich, męskich i dziecięcych. Jeśli macie Państwo rzeczy, których już nie nosicie, a nadal są w dobrym stanie, chcecie odświeżyć swoją garderobę - zapraszamy do udziału w naszej akcji.
Osoby zainteresowane, które chcą wziąć udział w „Jesiennym Wietrzeniu Szafy” mogą dostarczyć i zostawić niepotrzebne ubrania (prosimy aby były czyste i nadawały się do użytku) w dniach 17-21 października w siedzibie GOPS (Plac Wspólnoty 2).
Następnie, w dniach 25 i 26 października, w godz. 10-18 w świetlicy wiejskiej w Szycach (poddasze GOPS) odbędzie się BEZPŁATNY kiermasz odzieży – każdy mieszkaniec będzie mógł przyjść i nieodpłatnie wybrać coś dla siebie.
Rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela będzie można odebrać po zakończeniu imprezy, lub pozostawić w GOPS (przekażemy je wówczas PCK)
UDZIAŁ JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY i DOBROWOLNY – NIE MOŻNA POBIERAĆ OPŁAT ZA PRZEKAZANE RZECZY ANI ODSPRZEDAWAĆ OTRZYMANYCH UBRAŃ.
 W KIERMASZU MOGĄ RÓWNIEŻ UCZESTNICZYĆ OSOBY, KTÓRE NIE PRZYNIOSŁY UBRAŃ NA WYMIANĘ.

 

Załączniki:
Pobierz plik (szafing.pdf)szafing.pdf[ ]336 kB