Przypominamy, iż od jesieni ubiegłego roku w naszej gminie, przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielkiej Wsi działa Centrum Wolontariatu. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwych form świadczenia pomocy wolontaryjnej – osoby chętne do współpracy mogą pomagać przy obsłudze wydarzeń artystyczno – kulturalnych w naszej gminie, w organizacji zajęć świetlicowych, wspierać osoby starsze czy tez udzielać korepetycji.

 

Obecnie, w naszym Centrum Wolontariatu, zarejestrowanych jest już blisko 60 wolontariuszy. Wszystkie chętne osoby do działań wolontaryjnych, jak również osoby, które chciałyby skorzystać z pomocy wolontariuszy prosimy o kontakt z Panią Agatą Włodarczyk – koordynatorem Centrum (tel. 608 633 576).

 

Chcąc zachęcić do podejmowania działań wolontaryjnych, zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Okaż serce” – na najciekawszą inicjatywę wolontariacką. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców naszej gminy, a realizowany będzie od 3.11.2014 r. do 20.03.2015 r. Szczegóły konkursu oraz regulamin – w załączniku poniżej.

Zapraszamy!

Załączniki:
Pobierz plik (Regulamin konkursu.doc)Regulamin konkursu[ ]36 kB
Pobierz plik (Miesięczna karta postępu.doc)Miesięczna karta postępu[ ]22 kB
Pobierz plik (Karta zgłoszeniowa.doc)Karta zgłoszeniowa[ ]20 kB