Seniorzy z Gminy Wielka Wieś! Gorąco zachęcamy do udziału w Targach Seniora, które odbędą się w dniach od 27 do 28 września 2019 r. (godz. 10-17) w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie. Wstęp na targi jest wolny,  dojazd we własnym zakresie.

 

Targi to ponad stu wystawców z ofertami adresowanymi do seniorów, liczne bezpłatne badania medyczne oraz koncerty, warsztaty, wystawy, spektakle teatralne i prelekcje. Dla uczestników to okazja do skorzystania z kompleksowych, bezpłatnych badań (wzroku, słuchu, ortopedycznych, HCV, USG, itp.). Na miejscu można wypróbować oferowane produkty, nowości rynkowe i „na własnej skórze” przekonać się o ich zaletach. Albo pozwolić sobie na czas relaksu i zabawy. Całość dopełnia moc nagród do wygrania w konkursach - wycieczki krajowe i zagraniczne, pobyty w sanatoriach, bony na usługi rehabilitacyjne, bilety do teatrów i muzeów oraz pakiety kosmetyków i suplementów diety.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku nie zabraknie spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Dotychczas na scenie pojawili się m.in. Halina Kunicka, Katarzyna Gartner, Anna Dymna, o. Leon Knabit, ks. Adam Boniecki, Elżbieta i Andrzej Lisowscy, a w tym roku swoją obecność zapowiedział już Tadeusz Woźniak.
Poza główną sceną przez dwa dni targów odbywać się będą prelekcje i pokazy w strefie warsztatowej. Powstaną też strefy tematyczne: turystyczna, rehabilitacji oraz samorządowa z ofertami instytucji kulturalnych i jednostek społecznych. Serdecznie zachęcamy do udziału w targach :)